O Nas
 
1570606477473_Attachment-1 (1).png
dzien matki .jpgHej!

miło mi, że tu zaglądasz :)

pewnie zastanawiasz się jak powstała marka BOMBEL BE ?


Bombel Be powstało spontanicznie, gdy tylko na świat przyszedł mój syn Miłosz. To on stał się moją inspiracją, i motywacją do pracy.

Bombel Be stworzyły cztery osoby ja, moja inspiracja – SYN, moja wewnętrzna motywacja -MĄŻ, oraz wiedza, czyli niezastąpiona,

najwspanialsza kobieta w moim życiu, czyli moja MAMA, która nauczyła mnie szyć. Tak naprawdę gdyby nie jej nauki, nie podjęłabym się szycia na tak dużą skalę. 


 To ONI codziennie motywują mnie w tworzeniu ubranek. 
To im zawdzięczam, że domowe szycie przerodziło się w niesamowitą pasję do tworzenia wyjątkowych ubranek.

 

Pasja tworzenia  

Jako świadoma mama, zdecydowałam się, że wszystkie produkty które  dla Was tworzę będą nie tylko ładne i wygodne, ale przede wszystkim bezpieczne dla dzieci.

Dlatego na pierwszym miejscu postawiłam na bezpieczeństwo najmłodszych. Wszystkie nasze produkty powstają z certyfikowanej bawełny o jakości PREMIUM, oraz z certyfikowanej bawełny organicznej GOTS.  

Dzięki temu, że ubranka szyjemy sami, w naszej małej lubińskiej pracowni mamy całkowitą pewność, że tworzone są z pasją i wielkim sercem. Dbamy o ich wykończenie, na każdym etapie pracy, wręcz troszczymy się o każdy szczegół, to właśnie sprawia, że nasze ubranka są wyjątkowe.

Są dziełem rąk. Rękodziełem.   

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl